Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 2 kwietnia 2025 12:55

Skradziona przyczepa gastronomiczna wróciła do właściciela. Sprawę rozwiązali kryminalni i dzielnicowy z Barczewa

Współpraca kryminalnych z Komisariatu Policji w Barczewie z miejscowym dzielnicowym doprowadziła do odzyskania skradzionej przyczepy gastronomicznej o wartości 20 000 zł. Pojazd wrócił do jego właściciela. W sprawie zatrzymany został 47-letni mieszkaniec gminy Barczewo, usłyszał zarzut kradzieży, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
  • Źródło: KWP Olsztyn
Skradziona przyczepa gastronomiczna wróciła do właściciela. Sprawę rozwiązali kryminalni i dzielnicowy z Barczewa

Sprawa zaczęła się w połowie marca 2025 r. od zawiadomienia mieszkańca jednej z miejscowości w gminie Barczewo. Pokrzywdzony zgłosił, że z jego posesji została skradziona przyczepa gastronomiczna o wartości 20 000 zł.
Sprawą zajęli się kryminalni z Komisariatu Policji w Barczewie, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, przesłuchali świadków i zaczęli gromadzić niezbędne do ustalenia sprawcy informacje. Mogli liczyć na pomoc dzielnicowego z tego samego komisariatu.
W rezultacie współpracy funkcjonariuszy, w poniedziałek (23.03.2025 r.) ustalone zostało miejsce, gdzie ukryta została skradziona przyczepa. Policjanci zebrali materiał dowodowy wystarczający do tego, aby zatrzymać 47-letniego mieszkańca gminy Barczewo i ogłosić mu zarzut kradzieży mienia. Podejrzany będzie się tłumaczył przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Pojazd w nienaruszonym stanie wrócił do swojego właściciela.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
bezchmurnie

Temperatura: 14°C Miasto: Olsztyn

Ciśnienie: 1027 hPa
Wiatr: 20 km/h

Reklama
Reklama
Reklama