W miniony weekend policjanci pracowali na miejscu 17 kolizji oraz 3 wypadków drogowych, w których jedna osoba zginęła, a 5 zostało rannych. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotę (12.04.2025 r.) około południa na DK16 na wysokości m. Barczewo. Według wstępnych ustaleń kierująca kią 51- latka z nieznanych na chwilę obecną przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z jadącym z naprzeciwka peugeotem. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały 4 osoby, które zostały przetransportowane do szpitali. Niestety, życia 51- latki nie udało się uratować.
Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności oraz przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia.
W piątek (11.04.2025 r.) około godz. 21:30 w m. Orzechowo kierująca toyotą 27- latka z nieznanych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Z uwagi na podejrzenie, że znajdowała się pod wpływem alkoholu pobrana została jej krew do badań.
W niedzielę (13.04.2025 r.) około godz. 18:00 w Biskupcu policjanci biskupieckiej patrolówki zatrzymali do kontroli kierowcę forda. W trakcie interwencji wyszło na jaw, że 31- latek jest pijany. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 2 promile. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.
Napisz komentarz
Komentarze