Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 19 kwietnia 2025 22:14
Reklama dotacje unijne dla firm

"Czysty las" - wspólne działania policjantów i strażników leśnych

Policjanci z Olsztynka wspólnie z olsztyneckimi leśnikami przeprowadzili działania w ramach ogólnopolskiej akcji „Czysty las”. Ich celem było przeciwdziałanie popełnianiu przestępstw oraz wykroczeń na terenach leśnych i przyleśnych.
  • Źródło: KMP Olsztyn
"Czysty las" - wspólne działania policjantów i strażników leśnych

We wtorek (16.04.2024 r.) policjanci z Komisariatu Policji w Olsztynku wspólnie ze strażnikami leśnymi z Nadleśnictwa Olsztynek przeprowadzili działania w ramach ogólnopolskiej akcji „Czysty Las”. Działania prowadzone są cyklicznie i mają na celu przeciwdziałanie popełnianiu przestępstw i wykroczeń na terenach leśnych oraz przyleśnych.

W trakcie patrolowania olsztyneckich lasów funkcjonariusze ujawnili kilkanaście wykroczeń związanych m in. z nielegalnym wjazdem do lasu oraz wędkowaniem bez uprawnień.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
pochmurnie

Temperatura: 12°C Miasto: Olsztyn

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
Reklama
Reklama