DJI, czyli całkiem nowa perspektywa
DJI pochodzi z “chińskiej Doliny Krzemowej”, czyli Shenzhen i została powołana do życia w 2006 roku. Otoczenie wraz z okolicznościami powstania zapewniły twórcom dostęp do najnowszych nowinek technologicznych o których można czytać na https://highlab.pl oraz usług wybitnych specjalistów, których połączone siły pozwoliły zrewolucjonizować rynek i umożliwić DJI dynamiczny rozwój. Jedno małe biuro w ciągu kilku lat wyewoluowało w międzynarodowego potentata, który posiada swoje oddziały w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Holandii, Japonii, Korei Południowej oraz oczywiście w Chinach.
Innowacyjne podejście i autorskie technologie to połączenie, które na nowo zdefiniowało nagrywanie z powietrza, dając twórcom do ręki zupełnie nowe narzędzia. Dostęp do najtrudniej osiągalnych miejsc, niezwykła stabilizacja pracy kamery czy znakomita jakość fotografii i filmów - te zalety wykorzystywane są nie tylko w branżach związanych stricte z materiałami wizualnymi. Specjaliści z takich segmentów, jak rolnictwo, energetyka, architektura, służby ratunkowe, dzięki możliwości widoku z lotu ptaka, zyskali całkiem nową perspektywę skutecznej realizacji zadań związanych ze swoim zawodem.
Dla amatorów, profesjonalistów i przedsiębiorstw
Oferta DJI dzieli się na trzy kategorie - dwie pierwsze to drony, kamery, stabilizatory i zintegrowane systemy służące do tworzenia filmów i zdjęć z powietrza. O czym można poczytać na https://highlab.pl/dji-osmo-mobile-2-recenzja/. Indywidualny klient może cieszyć się bardzo szerokim wyborem dronów -od najmniejszych modeli, które jednak wyposażone są w całą unikalną technologię od DJI, przez solidne i wytrzymałe statki powietrzne o mocnej i składanej konstrukcji, aż po wysokiej klasy drony, które zapewniają profesjonalne obrazowanie. Oprócz tego seria ręcznych kamer wysokiej jakości ze stabilizatorem.
Profesjonaliści z kolei mogą liczyć na zaawansowane systemy zintegrowane, gwarantujące maksymalną wydajność przy tworzeniu materiału wideo - drony wyposażone w najwyższej jakość optykę pozwalająca na realizację nagrań o jakości wymaganej przy produkcjach kinowych. Do tej kategorii należą także profesjonalne stabilizatory kamery.
Trzecia klasa produktowa obejmuje rozwiązania, które są wyjątkowo przydatne dla przedsiębiorstw z takich branż, jak rolnictwo, energetyka, budownictwo, bezpieczeństwo publiczne, czy infrastruktura.