Ozon bezlitosny dla boreliozy!

Artykuł sponsorowany

Autorska terapia doktora Siwika przywraca zdrowie

Silne bóle stawów i mięśni jesienią, gdy temperatura spada, dla boreliozowców to nie nowina. Ta pora służy bakteriom borrelii. Ochłodzenie ciała i dieta wysokoenergetyczna, pełna cukrów, to idealne warunki do rozmnażania się tych bakterii.

Dobrze mają ci, których wyniki potwierdzają obecność boreliozy, bo często testy nie wykazują obecności przeciwciał wskazujących na tę chorobę. Przeciętny Kowalski wybiera się w takiej sytuacji do lekarza, otrzymuje skierowanie do specjalisty, a od niego receptę na antybiotyk, który należy przyjmować przynajmniej przez trzy tygodnie. O destrukcyjnym wpływie tak długiej aplikacji antybiotyków na organizm nie musimy się rozpisywać. Niestety większość chorych po tej wyczerpującej terapii w niedługim czasie znowu skarży się na podobne dolegliwości.
Borelioza wyjątkowo opiera się antybiotykoterapii. Rodzina bakterii wywołujących tę chorobę liczy około 300 podgatunków. Krętki borrelii zasiedlać mogą stawy, osłonki mielinowe nerwów, mięśnie, w tym mięsień sercowy, nawet oko. Pokonują z łatwością barierę krew-mózg, często powodują objawy neurologiczne jak bóle głowy, złe samopoczucie psychiczne, lęki, silne rozdrażnienie. Powodować mogą też rozregulowanie systemu hormonalnego, skoki ciśnienia, złą pracę serca. Zdarza się, że doprowadzają do dolegliwości brzusznych.
Wszyscy pacjenci, którzy odwiedzają przychodnie doktora Siwika w Warszawie, Białymstoku czy Olsztynie, to osoby, które szukają skutecznej terapii na boreliozę, bo wcześniejsze długotrwałe przyjmowanie antybiotyków nie przyniosło oczekiwanego skutku i borrelia znowu zaatakowała.
Ozonoterapia stosowana przez doktora Siwika, czyli mieszanka ozonu z tlenem podawana w zastrzykach do żyły, nie daje żadnych skutków ubocznych i co ciekawe działa na wszystkie beztlenowe patogeny, jakie próbują zniewolić nasz organizm. Bakterie wszystkich gatunków borreli, ale też grzyby i wirusy, które ozon akurat napotka w krwiobiegu, niszczy w czasie około 20 minut, zanim rozłoży się do tlenu czyli O2 . Zabieg przyjmowany systematycznie raz w tygodniu przez osiem-dziewięć miesięcy pozwala przejąć organizmowi kontrolę nad wszelkimi chorobotwórczymi patogenami i wzmocnić odporność.
Ozonoterapia stosowana przez doktora Siwika daje dobre rezultaty w leczeniu również takich chorób jak astma, miażdżyca uogólniona i zarostowa kończyn dolnych, choroby o podłożu alergicznym, wirusowe zapalenie wątroby, opryszczka wargowa, choroba Haschimoto i wiele innych.
Ozon (symbol chemiczny O3) to silny utleniacz. Jego właściwości niszczenia mikroorganizmów znane są już od XIX wieku. W trakcie badań in vitro w 1993r. М. Carpendalle stwierdził, że ozon w postaci gazu zabija praktycznie wszystkie rodzaje bakterii Gram-dodatnie i Gram-ujemne, wirusy, grzyby i pierwotniaki.
W praktyce terapeutycznej doktor Siwik po zastosowaniu ozonoterapii obserwował już takie przypadki, jak zahamowanie postępującej ślepoty u pacjenta i przywrócenie wzroku, ustąpienie silnych alergii, cofanie się różnych objawów typu bóle stawów, bóle głowy, powrót koncentracji, polepszenie pamięci.
To terapia jeszcze mało znana w Polsce, lecz liczba pacjentów w przychodni doktora Siwika, którzy pozbyli się problemu boreliozy, wciąż rośnie. Historii choroby niektórych z nich, a raczej powrotu do zdrowia, można posłuchać na kanale YouTube Doktor Siwik.

W przychodni w Olsztynie doktor Dariusz Siwik
konsultuje pacjentów we wtorki w godzinach 10-14.
NZOZ OL – MED
ul. Janowicza 30a,
Olsztyn
tel. 604 450 000

www.doktorsiwik.pl
www.terapia-ozonem.pl
FB: Doktor Siwik – chelatacja, ozon, wit. C i inne terapie
YT: Doktor Siwik