Policja szuka oszustki

Policjanci z komendy miejskiej w Olsztynie poszukują kobiety, która na terenie miasta sprzedała sztućce o wartości 2 tys. zł. Problem w tym, że wprowadziła klientkę w błąd co do marki produktu. Do zdarzenia miało dojść 20 sierpnia. Dwa tygodnie później, po wielu próbach ustalenia tożsamości kobiety, policja zdecydowała się na publikacje wizerunku oszustki. Umożliwił to zapis z kamer monitoringu na terenie Olsztyna.
Kobieta jest podejrzewana o oszustwo. Oferowała do sprzedaży sztućce, wcześniej wprowadzając w błąd potencjalnych klientów co do marki oferowanych przedmiotów.
Na podstawie zebranego materiału dowodowego, policjanci ustalili, że sprawczyni jest w wieku około 30 – 40 lat i ma około 160 cm wzrostu. Ma ona włosy koloru ciemnego, spięte w kucyk i długie do ramion. W chwili przestępstwa, ubrana była w białą koszulkę na ramiączka i jeansy koloru niebieskiego a także buty typu sandały. Posiadała również materiałową torebkę koloru czarnego noszoną przez ramię, na głowie miała okulary przeciwsłoneczne. Charakterystyczną cechą kobiety jest obcy akcent.
Aby sprawczyni nie pozostała bezkarna i nie zdołała oszukać więcej osób, policjanci proszą o pomoc mieszkańców Olsztyna. Wszystkie informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych kobiety lub zlokalizowania jej miejsca zamieszkania można przekazywać tel. 601 457 510 lub mailowo na adres: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl
mgres

naszat