Spełniamy marzenia o szczupłej sylwetce

IMG_4565_edytowany-2Powodów przybierania na wadze jest wiele: niewłaściwe nawyki żywieniowe, siedzący tryb życia, zmiany zachodzące w ciele w czasie ciąży czy menopauzy. Jednak skutek zawsze jest ten sam – niezadowolenie ze swojego wyglądu. Nie wiesz, jak poradzić sobie ze zbędnymi kilogramami? Pani Agata z Olsztyna postanowiła spełnić swoje marzenia o szczupłej sylwetce i pozbyła się 15 kg w 4 miesiące!

Pani Agato, co u Pani było przyczyną problemów z wagą?
Nadprogramowe kilogramy zaczęły pojawiać się po trzeciej ciąży. Do tego doszły duże ilości słodyczy, bez których nie mogłam się obejść, ciągłe podjadanie i praca przed komputerem.

I jak się Pani czuła przed dietą?
Byłam ciągle zmęczona i nie podobałam się sobie. Najmniejszy wysiłek fizyczny, chociażby wiązanie sznurówek, powodował u mnie zadyszkę.

Czy odchudzała się Pani wcześniej?
Nigdy na dłuższą metę. Po kilku dniach odstawienia słodyczy lub niepodjadania, odpuszczałam. Czułam się głodna i brakowało mi motywacji.

Dlaczego wybrała Pani Naturhouse?
Z polecenia koleżanki, która korzystała z kuracji w Naturhouse i była bardzo zadowolona. Zresztą efekty były widoczne gołym okiem. Podczas pierwszej bezpłatnej konsultacji dietetyk zrobiła mi pomiary i przeanalizowała jadłospis. Wytłumaczyła również, jakie błędy popełniałam w dotychczasowym żywieniu i zaproponowała odpowiednią kurację. Czułam niepewność, czy mi się uda, ale jednocześnie ulgę, że zrobiłam krok ku lepszemu samopoczuciu i zdrowiu. Wiedziałam, że nie chcę ważyć 90 kg!

Jakie były Pani wrażenia po pierwszych tygodniach diety?
Dieta okazała się miłym zaskoczeniem. Nie byłam głodna, jadłam smaczne posiłki, a waga leciała w dół. Już po pierwszym tygodniu diety miałam półtora kilograma mniej. To mnie nakręcało do pracy nad sobą.

Czy zmiana sposobu odżywiania była trudna do realizacji?
Wręcz przeciwnie. Posiłki okazały się łatwe i szybkie w przygotowaniu. Gotowałam ze składników, które zawsze są w lodówce. Najbardziej ucieszyło mnie to, że nie musiałam gotować na „kilka garnków”, bo wszystkim w domu smakowały moje dietetyczne posiłki. Mąż z dziećmi szybko przyłączyli się do mojej diety.

Czy były chwile zwątpienia?
Nie. Spadek wagi motywował mnie w zdrowym odżywianiu. Zresztą szkoda mi było stracić uzyskane efekty.

Co było najprzyjemniejsze podczas odchudzania?
Urozmaicane posiłki i cotygodniowe pomiary u dietetyczki.

Co zmieniło się w Pani życiu w związku ze spadkiem wagi? Co powiedziałaby Pani osobom niezdecydowanym, które stoją przed podjęciem decyzji o odchudzaniu?
Czuję się teraz znakomicie! Zrzuciłam zbędne kilogramy i dobrze wyglądam. Mam lepsze samopoczucie i jestem sprawniejsza. Odzyskałam wiarę w siebie i zaczynam się sobie podobać. Tłumaczenie „nie dam rady”, „nie chce mi się” czy „nie uda mi się’’ odstawiamy na bok. Warto spróbować!

———
Jak skutecznie pozbyć się nadmiaru kilogramów?
Jedyną skuteczną metodą jest trwała zmiana nawyków żywieniowych. Właściwy sposób odżywiania, dopasowany do naszego organizmu i trybu życia pomoże pozbyć się nadwagi i dolegliwości z nią związanych. Ważne jest jednak, aby kurację odchudzającą przeprowadzić pod okiem specjalisty – diety podejmowane na własną rękę, często wzorowane na kolorowych czasopismach czy internecie nie zawsze mogą być skuteczne w naszym konkretnym przypadku, a tym bardziej bezpieczne.
– Dokładny wywiad dietetyczny i zdrowotny oraz badanie składu ciała prowadzone przez dietetyka pomogą znaleźć przyczynę nadmiaru kilogramów oraz dobrać optymalną metodę walki z nią – mówi Elwira Leśkiewicz-Nowak.
Dzięki wsparciu eksperta ds. żywienia możesz mieć pewność, że odchudzanie będzie zdrowe i bezpieczne, a sama dieta pełnowartościowa i zbilansowana. Dodatkowa suplementacja wspomoże zachodzące w organizmie zmiany, a jeśli braknie Ci motywacji, cotygodniowe spotkania z dietetykiem Naturhouse na pewno zmobilizują Cię do dalszego działania.

Nie masz odwagi? Przełam się!
Z powodu tuszy nie chodzisz na basen, masz kłopot z kupnem ubrań, a w weekendy zamiast spotykać się ze znajomymi, wolisz zaszyć się w domu? Jeśli wstydzisz się swoich problemów z wagą, nie jesteś sam. Wstydzisz się nawet pójść do dietetyka? Nie jesteś w tym odosobniona/y, jednak dokąd zaprowadzi Cię takie myślenie? W ślepą uliczkę – problem będzie narastał, a Tobie coraz trudniej będzie sobie z nim poradzić. Dlatego nie miej obaw i umów się na konsultację z dietetykiem Naturhouse. Jeśli marzysz o szczupłej sylwetce, pomyśl, że podejmując teraz kurację, już w najbliższe wakacje bez wstydu pokażesz się na plaży czy basenie, nie będziesz mieć problemu, żeby kupić sukienkę, która Ci się podoba, a koleżanki będą zazdrościć Ci figury. Oprócz zmiany sposobu odżywiania, zmieni się też Twoje życie – zyskasz pewność siebie i energię, której do tej pory Ci brakowało. Odważ się i zrób pierwszy krok!

Umów się na bezpłatną konsultację
Już dziś umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem Naturhouse Olsztyn przy ul. Kajki 7. Podczas spotkania zważysz się, zmierzysz, sprawdzisz zawartość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w swoim organizmie. Ekspert przeprowadzi z Tobą wywiad dietetyczny, aby móc ustalić przyczynę problemów z wagą i zaproponować odpowiednią kurację – by cały proces zachodził w zdrowy i racjonalny sposób. Pomożemy Ci spełnić marzenia o szczupłej sylwetce!

ul. Kajki 7/17, Olsztyn
tel. 500 069 399
e-mail: olsztyn.kajki@naturhouse-polska.com
www.naturhouse.olsztyn.pl FB.com/naturhouse.olsztyn

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 17:00
Wtorek, Czwartek: 11:00 – 19:00
Środa: 12:00 – 20:00
Piątek: 7:00 – 15:00

Pani Agata przed kuracją

Pani Agata przed kuracją

Pani Agata po kuracji

Pani Agata po kuracji

IMG_4547 — kopia IMG_4586

naszat