5 powodów, które sprawią, że odchudzanie będzie przyjemne i skuteczne

 

12Niestety często podejmowane na własną rękę próby zrzucenia zbędnych kilogramów kończą się fiaskiem. Powody bywają różne – od niesmacznych i skomplikowanych posiłków przez niewłaściwie dopasowany jadłospis, na braku oczekiwanych efektów kończąc. Skutkuje to tym, że odchudzanie jest postrzegane przez nas jako uciążliwy proces, a wcale nie musi tak być. Pytamy więc dietetyka Elwirę Leśkiewicz-Nowak z Centrum Dietetycznego Naturhouse Olsztyn o pięć powodów, dzięki którym dieta będzie przyjemnością.

Połącz dietę z suplementacją
Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty to klucz do sukcesu!
– Kompleksowa kuracja dobrana na podstawie wywiadu dietetycznego i zdrowotnego, dopasowana do trybu życia, rodzaju pracy i upodobań smakowych nie tylko nie jest uciążliwa, ale jest wręcz przyjemnością – przekonuje olsztyńska dietetyk Elwira Leśkiewicz-Nowak. – A co najważniejsze: taka profesjonalna dieta jest smaczna, pełnowartościowa i zdrowa!

Zadbaj o silną motywację
Opieka dietetyka na cotygodniowych spotkaniach kontrolnych jest gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa prowadzonej kuracji.
– Na wizytach monitoruję przebieg odchudzania, sprawdzam efekty i w razie potrzeby wprowadzam modyfikacje w jadłospisie z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta – mówi dietetyk. – Zauważam, że widoczne z tygodnia na tydzień efekty motywują do kontynuowania walki o szczupłą sylwetkę.

Naucz się zdrowych nawyków żywieniowych
Najpowszechniejszą przyczyną efektu jo-jo po odchudzaniu jest powrót do dawnych nawyków żywieniowych.
– Jako dietetyk Naturhouse podczas całego okresu kuracji przekazuję cenną wiedzę na temat właściwego sposobu odżywiania, aby po zakończonym procesie pacjent nie powrócił do wagi sprzed diety. Edukacyjny aspekt kuracji Naturhouse umożliwia utrzymanie osiągniętych efektów – mówi Elwira Leśkiewicz-Nowak.

Daj sobie możliwość wyboru
Kuracje Naturhouse są zbilansowane i pełnowartościowe. – Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru spośród zdrowych posiłków. Dzięki temu jemy to, na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka. Takie wdrożenie zdrowych zasad żywienia procentuje w przyszłości i nie kojarzy nam się z dietą pełną wyrzeczeń – przekonuje dietetyk. Chudniesz, jedząc zdrowe i smaczne posiłki.

Pomyśl, co zyskasz, a nie ile Cię to będzie kosztowało
Redukcja wagi wpływa pozytywnie zarówno na Twoje zdrowie, jak i samopoczucie. Każdy utracony kilogram to kolejny powód do uśmiechu.
– Nic nie cieszy tak jak ubrania, które stają się luźniejsze i sylwetka, która nabiera odpowiednich kształtów. Utrata kilogramów to wzrost energii i znaczna poprawa samopoczucia – zauważa dietetyk Elwira Leśkiewicz-Nowak.

Próbowałaś już wszystkiego i nie wierzysz, że kolejna próba odchudzania zakończy się sukcesem? Przyjdź do Naturhouse i przekonaj się, że odchudzanie może być trwałe i przyjemne! Zaufało nam już 6 500 000 osób na całym świecie i ponad 2000 osób z Olsztyna. Oni spełnili swoje marzenie o szczupłej sylwetce – odważ się i Ty! Umów się na wizytę do dietetyka i dowiedz się, jak zdrowo i skutecznie pożegnać nadwagę.

Zapraszamy do Centrum Dietetycznego Naturhouse
ul. Kajki 7/17, Olsztyn
tel. 500 069 399
e-mail: olsztyn.kajki@naturhouse-polska.com
www.naturhouse.olsztyn.pl FB.com/naturhouse.olsztyn

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 17:00
Wtorek, czwartek: 11:00 – 19:00
Środa: 12:00 – 20:00
Piątek: 7:00 – 15:00

naszat