Text Example

reklama

good
Text Example

reklama

naszat

Wiosna na detoksie – przygotuj się do lata!

Dietetyk Naturhouse Olsztyn Elwira Leśkiewicz-Nowak

Dietetyk Naturhouse Olsztyn Elwira Leśkiewicz-Nowak

Jeżeli zimą o siebie nie zadbaliśmy: gorzej się odżywialiśmy, nie dosypialiśmy, unikaliśmy ruchu, to nic dziwnego, że wiosną nie czujemy się świetnie. A pani Edyta, bohaterka wywiadu, postanowiła zadbać o swoje ciało przed nadejściem lata. Schudła już ponad 27 kg!

Co było przyczyna Pani problemów z wagą?
Myślę, że nieregularne jedzenie. Wydawało mi się, że im mniej zjem, tym lepiej. Będąc w pracy, potrafiłam nie jeść nic przez cały dzień, a po powrocie do domu rzucałam się na jedzenie, nie mogąc się nasycić.

Czy odchudzała się Pani już wcześniej, stosowała tzw. „diety cud”?
Oczywiście. Stosowałam różne diety, ale bezskutecznie.

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji odchudzającej w Centrum Dietetycznym Naturhouse?
Wiedziałam, że muszę coś zrobić dla zdrowia. Impulsem było ciągłe zmęczenie i złe samopoczucie. Nie akceptowałam swojego wyglądu. Najgorzej było z doborem ubrań w odpowiednim rozmiarze. Źle wspominam zakupy z tamtego okresu. O Naturhouse dowiedziałam się dzięki siostrze, która wcześniej odchudzała się w tym Centrum. Jej sukces skłonił mnie do spróbowania diety z Naturhouse.

Jak się Pani czuła po pierwszych tygodniach profesjonalnej diety?
Z jednej strony czułam ulgę, że się odważyłam, ale miałam też obawy, czy się uda. Najtrudniejszy był początek, bo musiałam poukładać sobie wszystko w głowie. Jednak cotygodniowe pomiary i spadki wagi dawały mi motywację do kontynuowania diety. Teraz nie wyobrażam sobie innego sposobu odżywiania.

Czy były chwile zwątpienia?
Nie było takich chwil. Miałam wokół siebie osoby, które mi kibicowały i cieszyły się ze mną z każdego spadku wagi. Nawet świętowaliśmy moje 20 kg mniej!

Co zmieniło się w Pani życiu w związku ze spadkiem wagi?
To, że zrzuciłam kilogramy, dodało mi pewności i pomogło uwierzyć w siebie. Najlepszym przykładem tego jest fakt, że zaraz po zakończeniu kuracji udało mi się zmienić pracę. Jestem pewna, że gdyby nie mój nowy wygląd i siła, którą zyskałam wraz z nową wagą, nie odważyłabym się na taką zmianę. Mój mąż nawet żartuje sobie, że wymienił żonę na młodszy model (śmiech).

Jak ocenia Pani kurację prowadzoną w Centrum Dietetycznym Naturhouse (dieta, suplementy itd.)?
Dieta była urozmaicona i pani dietetyk dbała o jej różnorodność, podsuwając mi coraz ciekawsze przepisy. Nie zajęło mi długo przestawienie się na zdrowe jedzenie, które z naturalną suplementacją pomogło mi pozbyć się otyłości. Teraz czuję się świetnie i również według innych wyglądam korzystniej. Polecam Naturhouse każdemu, kto chce poczuć się zdrowiej i lepiej wyglądać.

Dietetyk Naturhouse Olsztyn Elwira Leśkiewicz-Nowak
Wiosna to idealny czas na kurację oczyszczającą. Dlatego pozbądźmy się z jadłospisu produktów wysoko przetworzonych, naszpikowanych konserwantami i sztucznymi barwnikami. Wybierajmy warzywa sezonowe, kiszonki i kiełki. Białe mięso i ryby jedzmy trzy razy w tygodniu, z wieprzowiny zrezygnujmy. Ograniczmy sery żółte i pleśniowe oraz serki homogenizowane. Włączmy do diety kasze i rośliny strączkowe. Cukier zastąpmy ksylitolem lub stewią.
Do potraw warto dodawać naturalne odtruwacze, jak czosnek (z polskich gospodarstw) i chrzan. Rano pijmy na czczo szklankę letniej wody z łyżeczką miodu i sokiem z cytryny. Sięgnijmy też po oczyszczające koktajle, m.in. odtruwający sok z aloesem, pomarańczą i gruszką oraz koktajl dla pięknej skóry z aloesem, ogórkiem i awokado.

Aby umówić się na bezpłatną konsultację, wystarczy zadzwonić!

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Olsztyn, ul. Kajki 7/17 tel. 500 069 399 lub 89 535 11 10
www.naturhouse.olsztyn.pl
fb.com/naturhouse.olsztyn

Przyjmuje dietetyk mgr Elwira Leśkiewicz-Nowak
Poniedziałek: 9 – 17 Wtorek: 11 – 19 Środa: 12 – 20 Czwartek: 11 – 19 Piątek: 7 – 15

Pani Edyta po metamorfozie

Pani Edyta po metamorfozie

naszat