Aktywne ferie z ciekawymi promocjami

Już 23 stycznia rozpoczną się ferie, które tradycyjnie potrwają dwa tygodnie. W tym czasie Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował specjalną ofertę dla uczniów.

Część dzieci i młodzieży z pewnością wyjedzie do rodziny, na zimowiska czy wczasy. Jednak wielu uczniów zostanie w mieście i to właśnie ich OSiR chce nakłonić do czynnego spędzenia czasu wolnego.

Tradycyjnie można będzie skorzystać z trzech lodowisk. Od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 14 dzieci i młodzież do 25. roku życia mogą liczyć na 50-procentowy rabat przy korzystaniu z obiektów przy hali Uranii oraz na ul. Jeziołowicza (Pieczewo). Z kolei w CRS Ukiel można skorzystać przez godzinę z bezpłatnego sprzętu sportowego.

W „Aquasferze” także przewidziano zniżki dla dzieci i młodzieży do 25. roku życia. Przede wszystkim w godz. od 8 do 14 za każdą wykupioną godzinę pływania, drugą dostaniemy gratis. Ponadto w cenie biletu można skorzystać z nauki pływania. Uczniowie mogą się zapisać także na zajęcia aqua animacji.

Ponadto, w ofercie jest także turniej tenisa stołowego, rozgrywki piłki nożnej czy lekkoatletyczne zajęcia. Cały program znajduje się TUTAJ.

Źródło: Olsztyn.eu

naszat