Darmowe konwersacje językowe

W Planecie 11 rusza cykl zajęć językowych. Wszystkie warsztaty są bezpłatne. Nowością jest nauka języka arabskiego od podstaw.

Jest to z pewnością ciekawy pomysł, skierowany do ludzi, którzy opanowali język obcy w stopniu komunikatywnym. – Planetarne kawiarenki to zajęcia językowe, które opierają się na konwersacjach przeprowadzanych w językach obcych – mówi kierownik Planety 11, Jacek Smółka. – Uczestnicy rozmawiają na różne tematy, przeważnie ustalone wcześniej przez prowadzącego, dzięki czemu szlifują swoją znajomość języka i przełamują lęk związany z mówieniem w języku obcym.

Wśród czterech języków do wyboru, jedynym egzotycznym jest arabski, którego nauka rozpocznie się od podstaw, chociaż zajęcia będą prowadzone po angielsku. – Udział w kawiarenkach jest darmowy – dodaje Smółka. – Na zajęcia obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają ok. 60 min.

Jak już wspomnieliśmy, w Planecie 11 będziemy mieli możliwość nauczenia się od podstaw języka arabskiego. Trwa nabór na zajęcia. Pierwsze rozpoczną się w poniedziałek (12 grudnia) o godz. 18. Oprócz języka arabskiego, do wyboru mamy rosyjski, niemiecki i angielski. Warto też przypomnieć, że w ramach spotkań „Café français” odbywają zajęcia z języka francuskiego.

Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Źródło: Olsztyn.eu

naszat