Warsztaty twórczego pisania z myślą o seniorach

Osoby w wieku powyżej 60 roku życia będą mogły skorzystać z bezpłatnych warsztatów pisarskich. Niedługo ruszy czwarta edycja. W tym roku będą mogli wziąć w nich udział mieszkańcy Warszawy, Łodzi, Poznania i Olsztyna.

– Warsztaty organizowane są z myślą o osobach, które mają chęć się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności i czerpać z tego przyjemność – mówi przedstawiciel Stowarzyszenia Dziennikarzy i Dokumentalistów „Koncentrat”, organizator wydarzenia. – Odnajdą się na nich zarówno całkiem początkujący, jak i ci, którzy od dawna piszą do szuflady. Będzie to też dobra sposobność, aby po prostu potrenować swoją sprawność językową, wyobraźnię i przyjemnie spędzić czas.

W Olsztynie odbędą się trzy grudniowe spotkania: 6.12, 12.12 i 21.12 w godzinach od 10 do 13 w Olsztyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Tarasa Szewczenki 1. Zgłaszać można się na dwa sposoby: mailowo wysyłając wiadomość na adres warsztaty.pisarskie@gmail.com lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 667 430 669.

Na zakończenie warsztatów będą rozdane dyplomy, które poświadczają o udziale w nich. Organizator zapowiada również drobne upominki: – Każdy z seniorów, który weźmie udział w lekcjach twórczego pisania, poza kompletem materiałów dydaktycznych, otrzyma nowość książkową – dodaje organizator. – Dodatkowo pracę umysłową osłodzi kawa i ciasto.

Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Źródło: Olsztyn.eu

naszat