Czas na przełaje! Rusza cykl CITY TRAIL

W najbliższą sobotę, 1 października rozpocznie się piąta edycja przełajowego cyklu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w Olsztynie. Zawody będą odbywać się regularnie, co kilka tygodni – aż do marca. Dystans do pokonania to 5km. Zapisy trwają.
Olsztyn na start!
Ścieżki nad Jeziorem Długim, gdzie rozgrywane są zawody są niezwykle malownicze. Trasa jest urozmaicona, na biegaczy czeka kilka wzniesień, dzięki którym satysfakcja na mecie z pokonania dystansu jest jeszcze większa.
Wielu z zawodników startujących w cyklu CITY TRAIL rozpoczynało swoją biegową przygodę właśnie podczas tych przełajowych piątek. – O CITY TRAIL dowiedziałam się przez przypadek. Były to moje początki biegania i od razu wiedziałam, że są to zawody dla mnie. Cykl ten wymaga systematyczności, o którą czasami trudno. Do tego odbywa się jesienią i zimną, a ja bardzo lubię biegać w tych porach roku. Dystans 5km nie jest wymagający, idealny do sprawdzenia swojej aktualnej dyspozycji. W CITY TRAIL najbardziej lubię panującą tam rodzinną i przyjazną atmosferę. Świetnie jest czuć podczas zawodów, że jesteś zwycięzcą nawet jeśli wbiegasz na metę na końcu stawki – mówi Anna Łozienko, biegająca w cyklu od trzech lat.

Olsztyn_1
Terminy i lokalizacje biegów CITY TRAIL w Olsztynie w sezonie 2016/2017:
1 października 2016
29 października 2016
26 listopada 2016
14 stycznia 2017
18 lutego 2017
25 marca 2017

naszat